Tole je Jakov spletni dnevnik - da boste na tekočem, kaj se z njim dogaja in kako raste. Branje se začne na koncu (pri najstarejši objavi), potem pa bom nove stvari dodajala vsak dan sproti :)
Sporočite mi emaile tistih, ki še nimajo dostopa da tega bloga in bi ga mogoče radi pogledali (je pa zadeva namenjena bolj za žlahto ipd)
torek, 9. september 2014
8. 9. 2014
Po napornem dnevu (polnem vozičkanja) si takole lepo zaspal na kavču...duda pa mora biti v bližini - če ne v ustih, pa vsaj blizu :)
Kakšno sladko spanje.
OdgovoriIzbriši